  • Mfr # TFP001HS15X069OB
  • Zoro # G604464991
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X069OB
Width
15"
Height
69"