  • Mfr # TFP001HS12X043FG
  • Zoro # G904473754
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X043FG
Width
12"
Height
43"