  • Mfr # TFP001HS12X048FG
  • Zoro # G504464725
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X048FG
Width
12"
Height
48"