  • Mfr # TFP001HS12X065FG
  • Zoro # G304475327
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS12X065FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
65"