  • Mfr # TFP001HS15X042FG
  • Zoro # G604471760
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X042FG
Width
15"
Height
42"