  • Mfr # TFP001HS18X032FG
  • Zoro # G604475973
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X032FG
Width
18"
Height
32"