  • Mfr # TFP001HS18X067FG
  • Zoro # G504486376
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X067FG
Width
18"
Height
67"