  • Mfr # TFP001HS18X070FG
  • Zoro # G804475599
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS18X070FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
70"