  • Mfr # TFP001HS18X030TG
  • Zoro # G204475229
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X030TG
Width
18"
Height
30"