  • Mfr # TFP001HS18X048TG
  • Zoro # G904487812
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X048TG
Width
18"
Height
48"