  • Mfr # TFP001HS18X025TU
  • Zoro # G304472425
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X025TU
Width
18"
Height
25"