  • Mfr # TFP001HS12X042UN
  • Zoro # G104473257
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X042UN
Width
12"
Height
42"