  • Mfr # TFP001HS15X050UN
  • Zoro # G604465172
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X050UN
Width
15"
Height
50"