  • Mfr # TFP001HS15X055UN
  • Zoro # G504468136
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X055UN
Width
15"
Height
55"