  • Mfr # TFP001HS18X070HG
  • Zoro # G104475558
Width
18"
Color
Viridian Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X070HG
Width
18"
Height
70"