  • Mfr # TFP001HS12X033WH
  • Zoro # G604467824
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X033WH
Width
12"
Height
33"