  • Mfr # TFP001HS12X055WR
  • Zoro # G204469518
Width
12"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X055WR
Width
12"
Height
55"