  • Mfr # TFP001HS12X062WR
  • Zoro # G504473925
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X062WR
Width
12"
Height
62"