  • Mfr # TFP001HS12X068WR
  • Zoro # G504465531
Width
12"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X068WR
Width
12"
Height
68"