  • Mfr # TFP001HS18X051WR
  • Zoro # G404476262
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X051WR
Width
18"
Height
51"