  • Mfr # TFP001HS18X053WR
  • Zoro # G504477589
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X053WR
Width
18"
Height
53"