  • Mfr # TFP001HS18X078WR
  • Zoro # G504481272
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X078WR
Width
18"
Height
78"