  • Mfr # TFP001HF12X041AN
  • Zoro # G004475160
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X041AN
Width
12"
Height
41"