  • Mfr # TFP001HF15X041AN
  • Zoro # G604473740
Width
15"
Height
41"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X041AN
Width
15"
Height
41"