  • Mfr # TFP001HF15X062AN
  • Zoro # G104475060
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X062AN
Width
15"
Height
62"