  • Mfr # TFP001HF18X078AN
  • Zoro # G904472030
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X078AN
Width
18"
Height
78"