  • Mfr # TFP001HF18X054BT
  • Zoro # G304468909
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X054BT
Width
18"
Height
54"