  • Mfr # TFP001HF12X036CL
  • Zoro # G404472011
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X036CL
Width
12"
Height
36"