  • Mfr # TFP001HF12X077CL
  • Zoro # G104473721
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF12X077CL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
77"