  • Mfr # TFP001HF18X068CL
  • Zoro # G404465921
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X068CL
Width
18"
Height
68"