  • Mfr # TFP001HF12X056ST
  • Zoro # G604473207
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X056ST
Width
12"
Height
56"