  • Mfr # TFP001HF15X080ST
  • Zoro # G004474910
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X080ST
Width
15"
Height
80"