  • Mfr # TFP001HF18X033ST
  • Zoro # G104468499
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X033ST
Width
18"
Height
33"