  • Mfr # TFP001HF18X036ST
  • Zoro # G904470227
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X036ST
Width
18"
Height
36"