  • Mfr # TFP001HF12X051LP
  • Zoro # G704469407
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X051LP
Width
12"
Height
51"