  • Mfr # TFP001HF12X067LP
  • Zoro # G704466895
Width
12"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X067LP
Width
12"
Height
67"