  • Mfr # TFP001HF15X030LP
  • Zoro # G504467122
Width
15"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X030LP
Width
15"
Height
30"