  • Mfr # TFP001HF15X036LP
  • Zoro # G804471058
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X036LP
Width
15"
Height
36"