  • Mfr # TFP001HF18X067LP
  • Zoro # G004465437
Width
18"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X067LP
Width
18"
Height
67"