  • Mfr # TFP001HF15X030MG
  • Zoro # G704467144
Width
15"
Color
Moss Green
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X030MG
Width
15"
Height
30"