  • Mfr # TFP001HF15X063MG
  • Zoro # G604464342
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X063MG
Width
15"
Height
63"