  • Mfr # TFP001HF15X078MG
  • Zoro # G704473305
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X078MG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
78"