  • Mfr # TFP001HF18X025MG
  • Zoro # G304475273
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X025MG
Width
18"
Height
25"