  • Mfr # TFP001HF18X064MG
  • Zoro # G204463646
Width
18"
Color
Moss Green
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X064MG
Width
18"
Height
64"