  • Mfr # TFP001HF12X072NT
  • Zoro # G204470545
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X072NT
Width
12"
Height
72"