  • Mfr # TFP001HF12X036CH
  • Zoro # G104472052
Width
12"
Color
Ocean Swell
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X036CH
Width
12"
Height
36"