  • Mfr # TFP001HF12X041CH
  • Zoro # G204475113
Width
12"
Color
Ocean Swell
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X041CH
Width
12"
Height
41"