  • Mfr # TFP001HF12X067CH
  • Zoro # G004467202
Width
12"
Color
Ocean Swell
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X067CH
Width
12"
Height
67"