  • Mfr # TFP001HF12X070CH
  • Zoro # G304469036
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF12X070CH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
70"