  • Mfr # TFP001HF12X079CH
  • Zoro # G304474528
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X079CH
Width
12"
Height
79"